Лідерка українського жіночого тенісу Еліна Світоліна знялася з престижного турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі. Причиною такого рішення став рецидив травми правого стегна напередодні чвертьфінального поєдинку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний акаунт турніру у соумережі X.
Напередодні Еліна Світоліна провела виснажливий матч 1/8 фіналу проти "нейтральної" росіянки Людмили Самсонової. Українка здобула ефектну вольову перемогу у трьох сетах - 3:6, 6:3, 6:2.
Поєдинок видався надзвичайно важким фізично: ще наприкінці першої партії Світоліна була змушена викликати на корт фізіотерапевта та брати медичний таймаут.
Попри дискомфорт, Еліна змогла перехопити ініціативу, оформити у вирішальному сеті серію з шести виграних геймів поспіль і вперше в кар'єрі вийти до 1/4 фіналу цього турніру.
Сьогодні, 24 червня, українка мала посперечатися за путівку до півфіналу з 52-ю ракеткою світу, китаянкою Сіньюй Ван. Проте, зваживши на ризики, Світоліна вирішила не виходити на корт.
Німецькі змагання були останнім підготовчим етапом для Світоліної перед стартом Вімблдону-2026. У коментарі тенісистка підтвердила, що ушкодження стегна потребує паузи, проте вона налаштована оптимістично.
"Мені потрібно кілька днів для повного відновлення та спокою", - зауважила Еліна, натякнувши, що зняття з турніру є радше запобіжним заходом, аби встигнути підготуватися до матчів у Лондоні.
Основна сітка Вімблдону-2026 стартує вже за кілька днів - 29 червня і триватиме до 12 липня.
Трав'яні корти Лондона є традиційно успішними для Еліни: для неї це буде вже 12-й виступ у кар'єрі, а раніше вона двічі діставалася тут стадії півфіналу (у 2019 та 2023 роках).
Чинною чемпіонкою найпрестижнішого трав'яного турніру є полька Іга Свьонтек, яка минулого року у фіналі розгромила американку Аманду Анісімову.