Удар перед Вімблдоном: Світоліна знялася з турніру в Німеччині! Що сталося?
Еліна Cвітоліна (фото: Getty Images)
Лідерка українського жіночого тенісу Еліна Світоліна знялася з престижного турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі. Причиною такого рішення став рецидив травми правого стегна напередодні чвертьфінального поєдинку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний акаунт турніру у соумережі X.
Пробилася крізь біль і суперницю з РФ
Напередодні Еліна Світоліна провела виснажливий матч 1/8 фіналу проти "нейтральної" росіянки Людмили Самсонової. Українка здобула ефектну вольову перемогу у трьох сетах - 3:6, 6:3, 6:2.
Поєдинок видався надзвичайно важким фізично: ще наприкінці першої партії Світоліна була змушена викликати на корт фізіотерапевта та брати медичний таймаут.
Попри дискомфорт, Еліна змогла перехопити ініціативу, оформити у вирішальному сеті серію з шести виграних геймів поспіль і вперше в кар'єрі вийти до 1/4 фіналу цього турніру.
Сьогодні, 24 червня, українка мала посперечатися за путівку до півфіналу з 52-ю ракеткою світу, китаянкою Сіньюй Ван. Проте, зваживши на ризики, Світоліна вирішила не виходити на корт.
Чи встигне перша ракетка України відновитися до Вімблдону?
Німецькі змагання були останнім підготовчим етапом для Світоліної перед стартом Вімблдону-2026. У коментарі тенісистка підтвердила, що ушкодження стегна потребує паузи, проте вона налаштована оптимістично.
"Мені потрібно кілька днів для повного відновлення та спокою", - зауважила Еліна, натякнувши, що зняття з турніру є радше запобіжним заходом, аби встигнути підготуватися до матчів у Лондоні.
Основна сітка Вімблдону-2026 стартує вже за кілька днів - 29 червня і триватиме до 12 липня.
Трав'яні корти Лондона є традиційно успішними для Еліни: для неї це буде вже 12-й виступ у кар'єрі, а раніше вона двічі діставалася тут стадії півфіналу (у 2019 та 2023 роках).
Чинною чемпіонкою найпрестижнішого трав'яного турніру є полька Іга Свьонтек, яка минулого року у фіналі розгромила американку Аманду Анісімову.